Únor 2009

Bez domova

22. února 2009 v 12:08 | Mary |  Texty písní
Bez domova je písnička napsaná na "Nobody´s home" od Avril.

Bez domova

1.) Znala jsem jednu dívku
Neměla žádnej (2x) domov
Počkejte chvilku
To jsem já ta dívka bez domova
Musela jsem odejít
Teď nemám kam jít
Žiju na ulici
Ve dne, v noci

Ref.: Žila jsem v jednom bytě
Celej život
Není to však můj (2x) domov
Nemám kam jít
Pomozte lidi
Nemám žádnej domov

2.) Otevřu oči
A vidím tu hrůzu
Která se tu děje
Chci je zase zavřít
Ale nejde to, nedokážu to
Bojíš se?
Nejseš sám
Já trpím dál
Nikdo mě nemá rád

Ref.:

3.) Proč jsem ta špatná
Proč vždycky já
Proč mě nikdo nemá rád
Už i ty přede mnou utíkáš
Proč se mě všichni bojíte
Jsem jen holka bez domova
Myslíš, že všechny znáš,
Ale oni na tebe udělaj podraz

Ref.:

Minulost byla zlá
Kvůli tobě překrásná
Tak proč utíkáš
Minulost byla zlá


6. kapitola

22. února 2009 v 12:00 | Mary |  Minulost nezměníš - HP
Ahoj lidičky! Tak se zase hlásím s novou kapitolou!

Kapitola šestá

Bylo jedenáct hodin. Harry byl oblečený do černého obleku a nesl pohřební věnec. Pohřeb se měl konat v Doupěti. Zaklepal a otevřít mu přišla Lenka, se kterou se už dlouho neviděl. Své blonďaté dlouhé vlasy měla jako vždy rozpuštěné a byla oblečená do šedivě černých šatů dlouhé až na zem. "Ahoj Harry. Tak ráda tě zase vidim" "Ahoj Lenko. Taky tě rád vidim. A docela ti to sluší" "Hele jestli mi chceš nabalovat ženu. Tak si dej odchod" "Čau Frede. Jak jdou obchody?" "Čau Harry. Ale jo jde to." "Přišel si nám pomoct?" zeptala se Lenka Harryho. "Jasně, že jo. S Ronem a s Miou jsem se domlouval" "Tak pojď dál" zval ho Fred. "Díky, jo abych nezapomněl" Harry natáhl k Fredovi ruku, kterou mu stiskl "Upřímnou soustrast" "Díky kámo, mamka by byla ráda, že tu seš." Pak se Harry pozdravil s Hermionou a Ronem a těm taky popřál upřímnou soustrast. "Kdo je všechno pozvanej?" zeptal se kolem půl dvanácté Harry, když bylo skoro všechno nachystáno. "No, celá Weasleyova rodina, pak Lupinovi, Hagrid, Minerva a myslim, že to je všechno. Nebo jsem na někoho zapomněl?" zeptal se Ron. "Myslim, že ne. Jen mám strach, aby přišla Ginny. Na žádná Weasleyově svatbě nebyla, teda kromě Charliemu, ale to bylo tenkrát. Doufám že přijde" "Určitě přijde Frede, Molly byla její matka. Ona ji porodila a vychovala. Přijde uvidíš" řekla mu Lenka a dala mu pusu. "Jo Lenka má pravdu, Frede" přidala se Mia. "Máte pravdu" řekl Fred. Vykoukl ven oknem a všiml si, že k nim míří krásná, maličká sovička s dopisem na noze. Všichni se lekli. Taková sova vždycky přiletěla na svatby a Ginnyin rukopis pak oznamoval, že nemůže přijet. Všichni se v tu chvíli báli ten dopis otevřít, ale museli. Nakonec ho otevřela Hermiona a začala číst:

"Milá Hermiono, Lenko,
milý Rone, Frede a Harry,
Omlouvám se, že jsem Vám nemohla jít pomoct s přípravou na pohřeb, tak nějak nestíhám, mám problém a ten mě momentálně tak zdržuje a vytáčí, že je to až nemožný. Pokusým se být přesně ve dvanáct v Doupěti.

Vaše
Ginny

PS: Doufám, že nebude vadit, když si někoho přivedu. Myslim, že se Vám ta osoba bude líbit.
Papa"

"Ani nevíte jak se mi ulevilo, když jsem slyšel že nestíhá" oddech si Fred. "A koho si to chce přivést?" "To kdybychom věděli" vzdychla Hermiona a v duchu si říkala, že je fakt dobrá herečka. "A jak ti vlastně dopadlo to rande s Jane?" zeptal se Ron. "Ale jo docela dobře" usmál se tajemně Harry. Pak jim asi půl hodiny vyprávěl o randeti. Než se nadáli, bylo dvanáct a začali jezdit hosté. Všichni přáli upřímnou soustrast a čekali, až začne obřad.
Bylo půl jedné, obřad skončil, ale Ginny nidke. Když už začali usedávat ke stolu, ozvalo se hlasité prásk. Před všemi hosty se objevila krásná třicetiletá zrzka v černých, po kolena dlouhých šatech a z kozačkami pod kolena. Vedle Ginny stála asi patnáctiletá dívka s neupravenými zrzavými vlasy a brýlemi na očích, které skovávali krásné zelené oči. Lily byla oblečená v bílém tričku s dlouhým rukávem, na to si dala černou košilu, kterou měla rozepnutou, černé kalhoty a bílo - černé conversky. Obě ženy se na lidi kolem mile usmály, avšak smály se úplně jinak. "Ahoj" vydechla Ginny. "Ráda vás vidím. Promiň tě, že jdeme pozdě, ale nemohli jsme…to je vlastně jedno." Ginny se už začala usedávat, když v tom se Fred zeptal. "A kdo je ta dívka?" "Oh, promiňte, že jsem vás nepředstavila. Toto je moje dcera Lily. Lily Weasley. "

Odešel

8. února 2009 v 14:07 | Mary |  Texty písní
Odešel je napsaná na písničku ,,My happy ending" od Avril. Omlouvám se, za to video, ale oficiální videoklip, mě sem nešel vložit!

Odešel

1.) Nenechal sis to vysvětlit
Jak to všechno vlastně bylo
Řval si na mě
Já se dál snažila
Ti říct, že se nic nestalo
Začaly mi téct slzy
Ty ses otočil a šel
A už ses nikdy nevrátil
A mě chybíš čím dál tím víc
V srdci tě už nikdo nenahradí

Ref.: Proč jsi musel (2x) odejít
Nedal si na mě
Dal si na své kámoše
Skončilo to řekněme, docela ,,šťastně"
Milovala jsem tě
A ty si stejně odešel

2.) Teď tě vidím šťastného
a mě bolí u srdce
dal si tenkrát na kámoše
vím co o mě říkali
že jsem hloupá
že tě nemám ráda (nemám ráda)
já ti však nelhala
to oni, tví ,,kámoši" (tví ,,kámoši")
možná ti to jednou dojde
kdo vlastně lhal
ale to stejně bude pozdě

Ref.:

3.) Utíkám dál a dál
Snažím se utéct
Ale nejde to, snažím se
Všude tě vidím
Vidím naše vzpomínky
Proč sis to nenechal vysvětlit
Proč si musel (2x) odejít

Ref.:
2x