13. kapitola

10. června 2009 v 18:43 | Mary |  Minulost nezměníš - HP
Ahojky! Omlouvám se, že jsem dlouho nic nepřidala, ale je to bída. Času málo, práce hodně. Ale dost keců, tady máte třináctou kapitolu.

Kapitola třináctá
Ginny se druhého dne probudila kolem deváté. Ještě pořád měla na tváři přiblblej výraz. Budu mít dceru nebo syna. Brala bych oboje, ale možná syna, když už mám Lily. Pomyslela si Ginny. Když vešla do kuchyně, strašně se lekla. Seděl tam Harry. "Dobré, mami" "Dobré zlatíčko" Ginny a už zase měla svůj přiblblej úsměv. Políbila Lily do vlasů. "Ahoj Ginny, doufám, že neruším" pozdravil Harry. "Ahoj Harry. Ne, to je dobrý" řekla Ginny a udělala si čaj. "Stalo se něco, mami?" zeptala se Lily své matky, když si všimla jejího úsměvu. "Ne nic" řekla v pohodě Ginny a napila se čaje a kousla si do chlebu, který ji připravila Lily. Jak do něj kousla, hned se ji udělalo blbě. "Promiňte" hlesla Ginny, dala si ruku před pusu a už běžela na záchod. "Mami? MAMI!" Lily se rychle zvedla a běžela za svou matkou. A Harryho tam nechala na pár minut sedět samotného.
"Jak je jí?" zeptal se Harry, když si Lily přisedla k Harrymu. Lily už chtěla něco říct, když se ozvala Ginny. "Teď už dobře. Promiň Harry, ale nějak mi ten chleba nevoněl. S čím vlastně byl?" "S rybí pomazánkou" odpověděla Lily. Když to Ginny slyšela jenom sykla. To jsem nemohla ani když jsem čekala Lily, co jsem čekala? "Takže je ti dobře?" zeptala se Lily. "Jasně" "Neměla by si jít do práce Ginny" řekl Harry. "Ne to je dobrý. Půjdu." "Vážně?" "Jo, je mi dobře a tohle téma už prosím ukončíme, ano?" řekla naštvaně Ginny. Harry a Lily jen kývli.
"No tak, Jane, pojď tam se mnou." Řekl Harry a hodil na svou přítelkyni psí oči. Když se na něj Jane podívala a viděla jeho oči, kývla. Už za dva dny měl být zápas a Harry se na něj strašně těšil. Harry tam měl jít sice s Miou a Ronem, ale taky chtěl nějakej doprovod. "Ale já nic o famfrpálu nevím" řekla Jane. "To je jedno, bude tam hrát Lily a ona chtěla, abych tam přišel. A jestli budeš chtít, vše ti vysvětlím" řekl Harry a mrkl na Jane. "Tak do toho" řekla s uličnickým úsměvem Jane. A Harry se pustil do vysvětlování.
"Mami?" zeptala se opatrně Lily své matky. Poslední dobou měla buď hodně dobrou, nebo hodně dobrou náladu. Jak kdy. "Ano, zlatíčko?" Lily si oddechla. Náladu měla dobrou. "Co se to s tebou děje?" Ginny vzdychla. "Asi budu muset s pravdou ven. Tak pojď" řekla Ginny a ukázala na křeslo, kam si měla Lily sednout. Ginny si sedla naproti ní, aby se jí mohla dívat do očí. Lily byla nervózní. Čekala. "Zlatíčko, nechtěla si někdy mladšího sourozence?" zeptala se Ginny. Lily nechápala a na otázku jen přikývla. Vždycky chtěla malého brášku, nebo sestřičku. A pak ji to docvaklo. "Ty čekáš dítě" Ginny se usmála a pak kývla. "To je super! Já budu mít sourozence!" Ginny si oddechla, že Lily vzala tu zprávu tak radostně. "Počkat! To znamená, že otcem je Harry!!!!" Ginny jen kývla. "To je gól! Vy dva máte teda štěstí na nechtěné děti!" Tomu se Ginny musela usmát. "Víš co zlato? Mám pocit, že to bude kluk!" "Fakt! To je super! A kdy mu to řekneš?" "Netuším a možná mu to neřeknu" "To musíš! Vždyť je otcem. A nechci, aby to dopadlo jako u mě!" "Měla jsi to těžký, co?" zeptala se Ginny smutně. "To ne, ale ty se mnou jo. Byla si na mě sama. A jestli bude to mrně něco jako já, tak to budeš z nás dvou na prášky!" zasmála se Lily. Ginny se k ní přidala. "A jak mu to teda řekneš?" "Netuším, ale prosím tě, neříkej mu a ani se nezmiňuj, ju?" "Jasně" a radostně objala svou maminku. Budu mít sourozence!! To je super! Pomyslela si Lily, když se objímala se svou matkou. Jsem zvědavá, jak tohle dopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mischulka mischulka | Web | 11. června 2009 v 0:14 | Reagovat

no já sem taky zvědavá jak tohle dopadne:))...jinak moc hezký...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama